Accenture, společnost tisíce jazyků

Aktuální volné pozice s uplatněním severských jazyků:

Accenture je globální společnost poskytující profesionální služby, která kombinuje bezkonkurenční zkušenosti a úzce specializované znalosti ve více než 40 odvětvích. Nabízíme služby v oblasti strategií a poradenství, interaktivního marketingu, informačních technologií a outsourcingu s digitální podporou. Díky práci více než 674 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích přináší Accenture neustále inovace, které pomáhají klientům po celém světě zlepšovat jejich výkon a vytvářet trvalé hodnoty.

Od roku 1991 působí Accenture také v České republice. V současné době sídlíme na dvou místech v Praze. Jedny kanceláře máme na Chodově, kde sídlí zaměstnanci Consultingu, Technology a Corporate Functions, a druhé kanceláře naleznete v Holešovicích, kde sídlí Intelligent Operations center. Právě v Accenture Operations pomáháme klientům transformovat jejich obchodní operace, a tím jim zjednodušujeme život.

Díky našemu rozsáhlému know-how pomáháme klientům realizovat jejich činnost lépe, efektivněji a dostupněji, než by bylo možné, kdyby si veškeré činnosti dělali sami. Mezi naše klienty patří velké společnosti působící v Evropě, Asii a Americe. Našim klientům pomáháme s různými činnostmi, jako jsou finance a účetnictví, zákaznická podpora, záruční služby, HR, IT, překlady, farmakovigilance, nákup a dodavatelský řetězec. Tato pomoc se nazývá business process services (BPS).

Jaké výhody má práce u nás v Operations? Mezi benefity práce u nás řadíme určitě mezinárodní prostředí. Věříme, že pokud se učíte cizí jazyk nebo se chcete v daném jazyku „udržovat“, není nic lepšího než komunikaci procvičovat s rodilými mluvčími na každodenní bázi. Intelligent Operations center v Praze totiž zaměstnává osoby více než 66 různých národností hovořící více než 25 jazyky. Pokud se ptáte, kolik kolegů mluví některými severskými jazyky, jako je švédština, norština, finština nebo dánština, je to asi 60 a stále přibývají. Chcete se stát jedním z nich?

Máte-li zájem objevit více, podívejte se na toto video z naší kanceláře Visionary, kde se nachází Intelligent Operations Center.

Pokud se chcete dozvědět více o naší společnosti a volné pracovní pozici vyžadující znalost severského jazyka, navštivte naše webové stránky.

Dodavatel inzerce: Accenture