Členství

Zajímá vás evropský Sever? Máte zájem využívat Knihovnu Skandinávského domu? Chcete podpořit v České republice ojedinělé kulturní centrum, které vás již deset let seznamuje se severskou kulturou? Staňte se členem/členkou Skandinávského domu!

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

Členství vyřizuje Petr Kujal, e-mail petr@skandinavskydum.cz.

Jako člen/ka Skandinávského domu získáte:

Výše členského příspěvku na rok:

  • 200 Kč (základní členství)

Můžete zvolit vyšší členský příspěvek a k základním výhodám získat něco navíc:

  • 300 Kč (placku z limitované edice)
  • 500 Kč (látkovou tašku a placku z limitované edice)
  • 1000 Kč (2 volné vstupenky na jakékoli placené akce pořádané Skandinávským domem, látkovou tašku a placku z limitované edice)
  • 5000 Kč (volný vstup pro dvě osoby na všechny akce Skandinávského domu, látkovou tašku a placku z limitované edice)

7 důvodů, proč vás bude bavit členství ve Skandinávském domě!

Jak se stát členem/členkou Skandinávského domu?

1) Na některé z akcí Skandinávského domu požádejte naše pracovníky o přihlášku. Tu vyplníte, zaplatíte roční členský příspěvek v min. výši 200 Kč a ihned obdržíte členskou kartičku, která vás mj. opravňuje k absenčním výpůjčkám v Knihovně Skandinávského domu.

2) Zastavte se osobně v naší kanceláři v Dejvicích (Dejvická 3, 160 00 Praha 6) v otevírací době knihovny (PO 15–19 a ČT 1317) a vyplňte přihlášku na místě. Rovnou si můžete půjčit knihy z knihovny.

3) Stáhněte si přihlášku, vyplňte a podepsanou ji obyčejně pošlete poštou (Skandinávský dům, z. s., Dejvická 3, 160 00 Praha 6); přihlášku lze také naskenovat a poslat na e-mail petr@skandinavskydum.cz. Zároveň zaplaťte roční příspěvek ve vámi zvolené výši převodem na účet 2901010758/2010. V poznámce k platbě uveďte své celé jméno. Po přijetí přihlášky a platby vám poštou zašleme členskou kartičku.

Máte dotaz? Obraťte se na Petra Kujala, petr@skandinavskydum.cz.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na viděnou na našich akcích či v knihovně!

Ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje uvedené v přihlášce ke členství ve Skandinávském domě a s jejichž zpracováním v souladu s platnou legislativou vyslovíte souhlas, evidujeme pouze v našich interních, neveřejných databázích (registr členů, knihovní systém, účetní systém) a využíváme pouze pro potřeby činnosti spolku. K osobním údajům mají přístup výhradně pověření pracovníci Skandinávského domu, kteří jsou vázáni mlčenlivostí. Žádný z vašich osobních údajů nebyl, není a nebude bez vašeho výslovného souhlasu poskytován třetím osobám. Pokud si kdykoli přejete být z registrů vymazání, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@skandinavskydum.cz nebo telefonicky na 777 926 331.

Pro účely rozesílání newsletteru využíváme Ecomail.cz, který zaznamenává pouze e-mailové adresy odběratelů. Zpracování osobních údajů v této platformě je plně v souladu s evropskou legislativou týkající se GDPR. Odběratel newsletteru udílí souhlas s jeho zasíláním kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu. Pokud si nepřejete newsletter dále odebírat, odhlaste jeho odběr kliknutím na odkaz v patičce jakéhokoli odeslaného newsletteru.