Instagramová soutěž: Sdílejte své léto na Severu!

Chystáte se během léta na Sever nebo do Pobaltí?

Označte svoji fotku z cest hashtagem #jsemnaseveru (můžete nás také na Instagramu označit pomocí @skandinavskydum) od 1. července do 15. září (poslat můžete i více fotek!) a my v září vybereme tři nejzajímavější fotky, které vyhrají tematické severské ceny.

Church_of_Funningur,_Faroe_Islands

1. cena

První cenu do soutěže věnoval náš nový partner, společnost Designor, která k nám přiváží to nejlepší ze skandinávského designu. Konkrétně se jedná o Cake Server („dortové vykrajovátko“) od finské společnosti Magisso, která se zabývá navrhováním praktických vychytávek do kuchyně. Díky tomuto vykrajovátku jedním pohybem ukrojíte a naservírujete kousek dortu – nejen, že ušetříte další nádobí, ale všechny porce budou stejně velké a vaši hosté se nebudou hádat, kdo byl ošizen. Získáte nejen praktického pomocníka, ale také designový doplněk domácnosti, který byl oceněn Red Dot Design Award. Za Skandinávský dům přidáme také dvě vstupenky na říjnový Severský filmový čtvrtek, který se v kině Evald uskuteční 6. 10.

vykrajovatko soutěž všechny barvy

2. a 3. cena

Výherci druhé a třetí ceny se mohou těšit na napínavé krimi Plavba smrti nebo Ohnivý anděl od populární islandské krimi spisovatelky Yrsy Sigurðardóttir. Ceny věnovalo nakladatelství Metafora.

big_plavba-smrti-U91-225808big_tora-gudmundsdottir-ohnivy-andel-8ZN-179542

Zdroje obrázků: http://ardent.web.cern.ch, http://commons.wikimedia.org, Designor, www.databazeknih.cz

Partneři soutěže

  • designor
  • Metafora