Finská kapela Steve ‚n‘ Seagulls vystoupí v Brně

Finská bluegrass-rocková senzace Steve ‚n‘ Seagulls se vrací do Čech. Po natřískané show a fenomenálním úspěchu na festivalu Brutal Assault a vyprodaném koncertu v Praze odehrají své explozivní vystoupení v brněnském Sonu.

Steve ‚n‘ Seagulls jsou finská senzace, jejíž zářná kariéra se rozjela v roce 2014, kdy na server YouTube pětičlenná kapela „venkovských balíků“ začala nahrávat své bluegrass-verze známých rockových či metalových pecek.

Následovala smlouva se Spinefarm Records, ti jim v květnu 2015 vydali debut Farm Machine a ještě téhož roku proběhlo vystoupení na největším metalovém festivalu Wacken Open Air. Dnes však soubor kotví již u gigantu Universal Music, jenž jim vydal následná alba Brothers in Farms (2016) a Grainsville (2018).

Fantasticky zpívající i hrající pětice v nástrojovém složení akustická kytara, balalajka, banjo, akordeon, mandolína, kontrabas, ukulele, flétna, klávesy a perkuse/bicí na pódiu vedle bravurního muzikantství, kdy se na pódiu nebojí střihnout ani sólíčko (heligonka, banjo ad.), oslňuje entuziasmem a nabíjí hromadou pozitivní energie. Pět talentovaných muzikantů s farmářskou image svým neuvěřitelným hudebním nadhledem ve známých skladbách ohromuje nápaditými a osvěžujícími aranžemi a všechny fanoušky nakažlivou chytlavostí nutí do skoku a do srdcí jim vnáší čirou radost.

Více informací naleznete na Facebooku, vstupenky lze zakoupit na www.obscure.cz nebo v síti GoOut.