Švédská kapela Perkele vystoupí v Praze

Je to už více než 15 let od legendárního vystoupení švédských veteránů Perkele v klubu Rock Cafe. V roce 2006 se jednalo o naprosto unikátní koncert, který byl vyprodán během několika dní.

Perkele v té době jeli na vlně nově vydaného alba Confront (2005), které svým mixem údernosti a melodičnosti dlouho nemělo ve světě streetpunku konkurenci. Perkele se díky své oblíbenosti dostali na velká pódia a jejich popularita neustala ani v následujících letech. Další alba jen potvrzovala, že kapela má neuvěřitelný talent na chytlavé refrény a melodii. Frontman Ronnie Halinoja se nikdy netajil rozmanitostí svých vzorů, kam patří kapely od punk-rocku po metal. To se pomalu začalo projevovat v albu A Way Out z roku 2013 až k poslední předcovidové novince Leaders of Tomorrow. Perkele nemají žádné slabé album, vyprodávají zaslouženě všechny haly a festivaly a my jsme velmi rádi, že je můžeme opět po 15 letech uvést v pražském klubovém prostředí.

Předkapelou bude Degradace z Ostravy, která je na scéně už 22 let a se svým punk-rock’n’rollem patří mezi domácí špičku.

Koncert pořádá Tough Times Music, v případě dotazů kontaktujte info@toughtimesmusic.cz.

Vstupenky lze zakoupit na webu pořadatele.

Více informací naleznete na Facebooku.