Švédský hudebník Jonah Nillson v Praze

Frontman skupiny Dirty Loops, neuvěřitelný zpěvák a klávesista Jonah Nillson se poprvé představí v Praze se svým sólovým projektem. Do Lucerna Music Baru zavítá 15. 3. 2020 v tříčlenné sestavě se kterou zahraje své nové písně ze sólového EP i známé hity z jeho domovské kapely.

Život Jonah Nilsson se proslavil díky Youtube coverům slavných songů Just Dance od Lady Gaga a Baby od Justina Biebera. Tyto unikátní funkové verze popových hitů se začali rychle šířit , získaly miliony views a pozornost producenta a držitele 16ti cen Grammy Davida Fostera. Ten si je vzal pod svá křídla a pod názvem Dirty Loops jim zajistil první nahrávací smlouvu u společnosti Verve Records.

Jonah má nyní za sebou několik světových turné a získal si spoustu fanoušků i v řadách celebrit a uznávaných muzikantů, jako Adam Levine, Brian McKnight, Rodney Jerkins, Dallas Austin, Stevie Wonder, nebo Quincy Jones. Jeho první sólový singl Coffee Break vyšel na začátku roku 2018 a Jonah od té doby pokračuje v sólové tvorbě a dalších úspěšných koncertech po celém světě.

Informace o vstupenkách na musicbar.cz.