Soutěž o 3×2 vstupenky na severské filmy Febiofestu

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte vstupenky na severské filmy letošního ročníku mezinárodního filmového festivalu Febiofest. Soutěžit můžete o všechny níže uvedené filmy, vždy je ale potřeba zaslat samostatný e-mail s odpovědí na příslušnou soutěžní otázku a se správným předmětem e-mailu.

 

1×2 vstupenky na estonský film Matka (30. 3. 19:30, Praha Anděl)
Jak zní estonský název snímku?

a) Eda
b) Ema
c) Eva

Email s předmětem „Febiofest – Matka“ posílejte do 26. března 20:00 na ema@skandinavskydum.cz. Do těla e-mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo. Ze správných odpovědí bude výherce automaticky vylosován a následně kontaktován o způsobu převzetí výhry.

 

1×2 vstupenky na švédský film Čest mezi zloději (31. 3. 19:30, Praha Anděl)
Který popis nejlépe vystihuje žánr filmu?

a) mrazivé sociální drama na hranici thrilleru ze současného Stockholmu
b) temně komický, brilantně vystavěný severský noir
c) empatický a sebejistě živelný debut o dospívání v melancholických scenériích

Email s předmětem „Febiofest – Čest“ posílejte do 26. března 20:00 na ema@skandinavskydum.cz. Do těla e-mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo. Ze správných odpovědí bude výherce automaticky vylosován a následně kontaktován o způsobu převzetí výhry.

 

1×2 vstupenky na dánský film Rodiče (31. 3. 21:30, Praha Anděl)
Jak dlouho jsou manželé Kjeld a Vibeke, hlavní hrdinové filmu?

a) 10 let
b) 20 let
c) 30 let

Email s předmětem „Febiofest – Rodiče“ posílejte do 26. března 20:00 na ema@skandinavskydum.cz. Do těla e-mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo. Ze správných odpovědí bude výherce automaticky vylosován a následně kontaktován o způsobu převzetí výhry.