Soutěž o 2 audioknihy Muž, který hledal svůj stín

Pokračování úspěšné série Milénium je tady!

Soutěžte s námi a vydavatelstvím OneHotBook o dvě audioknihy Muž, který hledal svůj stín podle novinky Davida Lagercrantze, který pokračuje v sérii Milénium započaté Stiegem Larssonem. Výherce si sám vybere, zda si přeje audioknihu obdržet na CD nebo ke stažení ve formátu MP3. Ukázka

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje český herec, který audioknihu Muž, který hledal svůj stín namluvil?

Odpovědi posílejte na e-mail info@skandinavskydum.cz, a to nejpozději do 27. září 2017 vč. Do předmětu e-mailu napište heslo „Milénium 5“. V e-mailu uveďte, zda máte v případě výhry zájem audioknihu obdržet na CD, nebo ke stažení ve formátu MP3. V případě první možnosti nezapomeňte připojit vaši poštovní adresu.

O audioknize:

„Vždycky jsem se tě chtěl zeptat na to dračí tetování…“ zmíní jednoho dne Holger Palmgren, který získal dokumenty vrhající nové světlo na bezpráví, jež Lisbeth Salanderová zažila v dětství. Dotazovaná si v té době odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a směřuje k nevyhnutelnému konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Požádá tedy Mikaela Blomkvista, aby jí pomohl s dalším pátráním v minulosti. Stopy vedou k Leovi Mannheimerovi, partnerovi makléřské firmy. Jak jsou osudy bohatého mladého muže propletené s dávným Lisbethiným traumatem? Když už se „dívka s dračím tetováním“ jednou rozhodla zjistit pravdu, nic ji nemůže zastavit – ani islámští radikálové, které rozčílila snahou zachránit z jejich spárů dívku toužící po nezávislosti; ani vězeňský gang, jenž nad ní vyřkl rozsudek smrti; ani její nebezpečné dvojče Camilla; ani lidé, kteří udělají cokoli, aby zakryli rozsah svých pseudovědeckých experimentů vedených pod hlavičkou Registru pro výzkum dědičnosti a prostředí. Mikael a Lisbeth znovu spojují síly, aby v napínavém thrilleru čelili některým z naléhavých problémů, které sužují i současnou společnost.

Pokračování trilogie Stiega Larssona Milénium, kterou dalšími romány rozšířil David Lagercrantz. Pátý díl navazuje na předchozí audioknihu Dívka v pavoučí síti.