Dánské Stupid Studio na konferenci Muovo 2023

Osmý ročník konference digitální komunikace Muovo proběhne v termínu 21.–22. 4. 2023 v Technologickém centru UMPRUM, ul. Mikulandská v Praze.

Akce, kterou pořádá pražské studio Oficina, jako vždy nabídne to nejlepší ze světové scény audiovizuální kultury na průniku grafického designu, animace, filmu a interaktivních technologií.

Osvědčený dvoudenní formát, jehož ústředním tématem bude new.0 je doplněn o workshopy pod vedením hostů konference.

Téma new.0.

Nikdy nekončící hledání a usilování o něco nového. Nové tvary. Nové formy. Nové vzory. Nekonečné možnosti. Verze jedna – dva – tři. Zapomeňte na objevené, objevte zapomenuté. NEW.0.

Těšit se můžete na řadu hostů, jedním z nich bude i dánské Stupid Studio.

Oceňované studio Stupid z dánské Kodaně se zaměřuje na širokou škálu kreativních služeb, především pak na branding, vizuální identitu a experience design. Jejich ústřední strategií pro inovativní postupy je hra a hravost v mnoha různých podobách. Spolupracují s klienty jako Lego, Ikea nebo Adidas, ale také s řadou kulturních, edukačních a státních institucí. Mezi jejich projekty patří také netradiční animované projekce pro divadelní hry nebo inovativní imerzivní instalace pro muzea a výstavy.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách konference.