100% CIRCUS: Dva muži v sukních a zvláštní experimenty

Když cirkus, tak jedině stoprocentní! Staňte se svědky jedinečného vystoupení, které vás přesvědčí o tom, že je na čase skončit se všemi stereotypy v našem uvažování. Proč by muž, který není Skot, nemohl nosit sukni? A proč by třeba trpaslík nemohl unést obra? Že levitovat, stát na jednom prstu nebo předvádět akrobacii na blond vikingském copu je nemožné?

Francouzsko-švédská dvojka 100% Circus vám naživo na Jatkách 20. a 21. dubna předvede, že hranice si stavíme jen a jen v naší hlavě. Dva muži v sukních předvádějí na pódiu zvláštní experimenty. Občas brnkají na nervy publiku. Diváci neví, čemu věřit, a sledují umění z období starých bájí a pověstí. To vše rozvíjí v klidné a meditativní atmosféře se špetkou montypythonovského humoru.

100% Circus tvoří dva umělci: Julien Auger ze souboru La Meute a Mikkel Hobitz Filtenborg ze Sisters. V létě roku 2015 se rozhodli spolupracovat a od té doby začala jejich intenzivní souhra. Duo má své kořeny v tradiční párové cirkusové akrobacii, v živé hudbě i ve vlastní konfrontaci s dnešním světem.

Vstupenky zakoupíte zde.