Velký knižní čtvrtek 15. 3. 2018

Jarní Velký knižní čtvrtek 15. března nabídne 15 atraktivních novinek od českých a zahraničních autorů včetně jedné finsko-norské dětské knihy.

Třináctý Velký knižní čtvrtek 15. března přinese na pulty českých knihkupců pečlivě sestavenou kolekci 15 knížek, které by neměly uniknout pozornosti čtenářů. Česká a světová beletrie, krimi, populárně-naučná literatura i literatura faktu, memoáry, poutavé knížky pro děti a mládež… Z nabídky Velkého knižního čtvrtku si tradičně vybere každý – bez ohledu na věk či žánrové preference.

Dětem důvěrně známé téma počítačových her velmi netradičně zpracovává první díl šestidílné finsko-norské sci-fi série Kepler62: Pozvánka od trojice autorů: spisovatelů Fina Tima Parvely a Nora Bjørna Sortlanda a finského ilustrátora Pasiho Pitkänena. Třináctiletý Ari a jeho bratr tráví volný čas hraním nové videohry Kepler62, o které všichni mluví, ale nikdo neví, co se stane těm, kdo překonají poslední level. Možná to není jen hra, ale také pozvánka. Ale kdo ji poslal a kam je zavede?