Valná hromada Skandinávského domu 2020

Zajímá vás, jaké aktivity plánujeme na letošní rok? Co byla divácky a mediálně nejúspěšnější akce toho uplynulého? Jak si Skandinávský dům vede po finanční stránce a jak naši činnost ovlivnila pandemická krize?

Jako každý rok je opět načase svolat schůzi valné hromady, orgánu spolku tvořeného všemi právoplatnými členy. Zhodnotíme uplynulý rok z hlediska aktivit i hospodaření a představíme naše plány na rok 2020. Zasedání se uskuteční v pondělí 15. června 2020 od 19:00, a to vůbec poprvé online.

Členy prosíme o potvrzení účasti e-mailem na zuzana@skandinavskydum.cz.

Registrovaným účastníkům zašleme před konáním valné hromady e-mailem odkaz k připojení na videokonferenci v programu Zoom. Program je uživatelsky velmi jednoduchý, pro připojení k videohovoru stačí kliknout na zaslaný link. Máte-li k dispozici videokameru a mikrofon, můžete se zapojit i obrazem a zvukem.

Těšíme se na Vaši účast i všechny nápady a připomínky. Níže naleznete orientační program jednání. Pokud byste do programu chtěli zařadit nějaký další bod, ozvěte se nám prosím e-mailem (zuzana@skandinavskydum.cz) nebo telefonicky (777 926 331) do pátku 12. června 2020 vč.

Valná hromada je přístupná všem členům spolku s platným členstvím. Pokud Vám členství již vypršelo, domluvte se na prodloužení se Zuzanou Vorlíkovou na výše uvedeném e-mailu.

PROGRAM JEDNÁNÍ:

  1. Schválení programu jednání, volba zapisovatele
  2. Prezentace činnosti Skandinávského domu v roce 2019
  3. Zpráva o hospodaření Skandinávského domu v roce 2019
  4. Zpráva revizní komise za rok 2019
  5. Plán činnosti na rok 2020
  6. Přehled financování na rok 2020 a orientační návrh rozpočtu
  7. Schválení výše členských příspěvků pro fyzické a právnické osoby
  8. Různé

Těšíme se na Vás!