Švédští metalisti Avatar v Brně

Švédští vizionáři temného bláznivého metalu Avatar jsou sví, ví to a fanoušci je zbožňují. Tito ambiciózní čarodějové nejvyššího řádu totiž dokázali prolomit hranice mezi kapelou, divadlem a filmem. S řadou oslavovaných alb a videí vládnou zemi Avatar, fantastické zemi, kde vládne metal. Avatar mají komerční rockové rádio i streamovací službu a písně jako The Eagle Has Landed, Hail the Apocalypse nebo Let It Burn nashromáždily víc než 100 milionů streamů. Přitáhly i mnoho nových „občanů“ do jejich vlastního Avatar „království“.

Avatar se v roce 2020 vrátili s odvážným manifestem nazvaným Hunter Gatherer. Toto jejich osmé album je bezohlednou studií bezradného lidstva, které se stále rychleji řítí do nejisté budoucnosti. Písně jako A Secret Door, Colossus a Age of Apes jsou hymnami moderní doby, vyznačující se bojem o mínění společnosti uprostřed zdivočelých technologií.

Avatar, to jsou písně, přesné jako střely hledající teplo života. Kapela je nyní připravena na další cestu a shromáždit tak opět svoji Avatar Country na jednom místě. Zážitek, který vás čeká bude hodně náročný, odvážný a maximálně podmanivý.

Více informací včetně vstupenek zde.