Švédský pub quiz

Kolik toho víte o zemi hokeje, Ikey a skořicových šneků?

10 okruhů, 50 otázek. Srdečně zveme na kvízový večer se švédskou tematikou. Chcete si prověřit své znalosti o této zemi? Dozvědět se, zda je vaší silnou stránkou švédská kultura, sport nebo třeba historie? Nebo jednoduše jen máte chuť si s přáteli v příjemném prostředí vyzkoušet vědomostní soutěž s neobvyklým tématem? Těšíme se na vás ve čtvrtek 12. března v 19 hodin v Kavárně Potrvá! Kvíz zakončíme a vítěze odměníme kolem 21. hodiny.

Registrujte svůj 3–4členný tým na e-mailové adrese petr@skandinavskydum.cz. V e-mailu uveďte název týmu. Počet týmů je z důvodu kapacity kavárny omezen.

Vstupné: 200 Kč / tým

(zvýhodněné vstupné 160 Kč pro týmy s alespoň jedním členem Skandinávského domu, napište nám při registraci číslo členské kartičky; platba předem na účet, v případě zrušení akce ze strany pořadatele je poplatek vratný, jinak propadá)

Akce se koná v rámci festivalu Týdny švédské literatury.

Co můžete vyhrát?

1. cena: 4x ledvinka Fjällräven Kånken + 4x měsíční předplatné Aerovodu
2. cena: 4x poukaz na ochutnávku speciálních piv do Lya Beer Café + 4x audiokniha od OneHotBook
3. cena: 4x švédská kniha v českém překladu + 4×2 lístky do kina Světozor od Aerofilms

Ceny věnovaly Fjällräven, Lya Beer Café, Aerofilms a OneHotBook.

Jaká je první cena?

Na vítězný tým čekají skvělé ceny od ikonické švédské značky Fjällräven, která nejen svými batohy uchvátila svět. Fjällräven do soutěže věnuje čtyři stylové ledvinky z nejnovější kolekce! Ledvinka Kånken Hip Pack je praktický drobeček, díky němuž budete mít všechny cennosti a drobnosti neustále při ruce a nebude vás přitom tížit příliš velké zavazadlo. Tuto ledvinku z odolného materiálu Vinylon F navíc pokaždé můžete nosit jinak – klasicky kolem pasu, přes rameno nebo ležérně křížem přes tělo, jak velí nejnovější trendy.