Švédská zpěvačka Zara Larsson v Praze

Popová ikona Zara Larsson poprvé v Praze jako headliner! Se svým tour Venus zavítá do Fora Karlín na začátku března.

Zara Larsson nasbírala miliardy streamů, získala řadu multiplatinových certifikátů a přitáhla si stálou celosvětovou fanouškovskou základnu. V roce 2016 se prosadila na globální scéně jako skladatelka s energickým hlasem, a jako živelná hudební síla.

Její platinová deska So Good z roku 2017 se stala fenoménem a stala se „druhým nejstreamovanějším debutem ženské umělkyně na Spotify v historii“. Mezitím se neustále prosazovala u posluchačů prostřednictvím trojnásobně platinové skladby Never Forget You s MNEK a platinových hitů Lush Life, Ain’t My Fault a Symphony s Clean Bandit. Nyní je celosvětově uznávanou superhvězdou, která posbírala zejména ocenění Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids‘ Choice Awards a MTW EMAs. V roce 2021 vydala album Poster Girl s nejvýraznějšími skladbami Ruin My Life, WOW a Talk About Love (feat. Young Thug).

Spolupracovala s umělci jako David Guetta, Kygo, Tyga, Ty Dolla $ign a Sabrina Carpenter, vystoupila například na koncertu Nobelovy ceny míru a virtuálně v Robloxu, a zároveň se pyšní titulem „drzá feministika od vedle“ od Teen Vogue. Během roku 2022 se spojila s Alessem v písni Words, která zaznamenala stovky milionů streamů.

Drzý single Can’t tame her startuje její další éru. Třpytivé disco rytmy doplňuje poselstvím, které má dodat sílu a jak sama zpívá „jí nezkrotíš“. Zara tak dává přesně najevo, kým je a kolik nás toho od ní ještě čeká. Dodává k tomu: „moje osobnost je důležitou součástí mé tvorby a nechávám ji plně projevit se. Vždycky jsem byla taková showgirl – miluju třpyt, lesk, nadýchanost a světla. Ale je také na čase, abyste mě poznali“.

Více informací včetně vstupenek zde.

Úvodní obrázek – zdroj: Live Nation CZ