Soutěž o knihu Nepřátelé a milenci

Na konci dubna zavítá do Prahy švédská spisovatelka Simona Ahrnstedt, autorka románu Nepřátelé a milenci. Soutěžte s námi o tuto knihu!

Soutěžní otázka:

Ve kterém městě se Simona Ahrnstedt narodila?

Své odpovědi na otázku posílejte na e-mail jitka@skandinavskydum.cz, a to nejpozději do 14. dubna 2017 vč. Do předmětu e-mailu napište Nepřátelé a milenci. Poté vylosujeme dva výherce. Výhru nezasíláme poštou, knihu připravíme k osobnímu vyzvednutí v knihovně Skandinávského domu v Praze – Dejvicích.

A 26. 4. si můžete knihu nechat od autorky podepsat při autogramiádě!

Simona Ahrnstedt: Nepřátelé a milenci

V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer. Byla to ale jen aféra na jednu noc, nebo ne?

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.