Severský pub kvíz

Máte rádi skandinávské státy? Kolik toho víte o severské přírodě nebo gastronomii?

10 okruhů, 50 otázek. Skandinávský dům a Café Therapy vás zvou na kvízový večer zaměřený na země evropského Severu. Chcete si prověřit znalosti o těchto zemích, případně se dozvědět něco nového? Zjistit, zda je vaší silnou stránkou severská literatura, památky, hudba nebo třeba aktuální dění? Přijďte s partou přátel, kolegů či spolužáků vyzkoušet vědomostní soutěž s neobvyklým tématem. Těšíme se na vás v Café Therapy ve středu 24. dubna v 18:30. Kvíz zakončíme a nejlepší týmy odměníme kolem 20:30.

Registrujte svůj 4členný tým na e-mailové adrese petr@skandinavskydum.cz. V e-mailu uveďte název týmu. Počet týmů je z důvodu kapacity prostoru omezen, proto s registrací neváhejte.

Vstupné: 240 Kč / tým (platba předem na účet, v případě zrušení akce ze strany pořadatele je poplatek vratný, jinak propadá)

(zvýhodněné vstupné 200 Kč pro týmy s alespoň jedním členem Skandinávského domu, napište nám při registraci prosím číslo členské kartičky)

Co můžete vyhrát?

1. místo: 4x severská audiokniha + 4x látková taška s norským motivem + 4x odrazka s finským motivem

2. místo:  4x měsíční předplatné platformy KVIFF + 4x šátek s norským motivem + 4x klíčenka s finským motivem

3. místo: 2×2 vstupenky do kina Edison Filmhub + 4x puzzle s norským motivem + 4x sada nálepek s finským motivem

4. místo: 4x severská kniha+ 4x odrazka s norským motivem

5. místo: 4x severská audiokniha

Ceny věnovaly Edison Filmhub, Velvyslanectví Norského království v Praze, Velvyslanectví Finské republiky v Praze, OneHotBook a Aerofilms. Děkujeme!

Úvodní foto: zdroj – Wikipedia Commons, © Hansjorn