Seversko-baltský pub kvíz v Praze

Máte rádi Litvu, Lotyšsko a Estonsko, nebo spíše skandinávské státy? Kolik toho víte o severské přírodě nebo pobaltské gastronomii?

10 okruhů, 50 otázek. Skandinávský dům a bar Myslíš? vás zvou na kvízový večer zaměřený na všechny země evropského Severu. Chcete si prověřit znalosti o těchto zemích, případně se dozvědět něco nového? Zjistit, zda je vaší silnou stránkou architektura, sport, hudba nebo třeba historie? Přijďte s partou přátel, kolegů či spolužáků vyzkoušet vědomostní soutěž s neobvyklým tématem.

Těšíme se na vás v baru Myslíš? v sobotu 22. dubna v 18:30. Kvíz zakončíme a nejlepší týmy odměníme kolem 20:30.

Kapacita je pro tuto chvíli naplněná. V případě zájmu se můžete přihlásit jako náhradníci.

Registrujte svůj 4členný tým na e-mailové adrese petr@skandinavskydum.cz. V e-mailu uveďte název týmu. Počet týmů je z důvodu kapacity prostoru omezen, proto s registrací neváhejte.

Vstupné: 200 Kč / tým (platba předem na účet, v případě zrušení akce ze strany pořadatele je poplatek vratný, jinak propadá)

(zvýhodněné vstupné 160 Kč pro týmy s alespoň jedním členem Skandinávského domu, napište nám při registraci prosím číslo členské kartičky)

Co můžete vyhrát?

1. místo: 4x měsíční předplatné Edisonline + 4x plátěná taška s norským motivem + 4x severská kniha

2. místo: 4x severská audiokniha + 4x čepice s norským motivem

3. místo: 4×2 vstupenky do kina Světozor + 4x láhev na pití s norským motivem

Ceny věnovaly Edison Filmhub, Velvyslanectví Norského království v Praze, nakladatelství Bourdon, OneHotBook a Aerofilms. Děkujeme!

Máte to blíž do Brna? Pub kvíz pořádáme i tam, a to v Srdcovce Jalta v úterý 25. dubna od 18 hodin.

Obrázek – zdroj: www.indiandefensenews.in; www.tripsavvy.com