ONLINE: Divadelní festival Prague Fringe Reimagined

Celosvětově proslulý festival Prague Fringe je opět tady! Tentokrát ve zbrusu nové podobě, která vznikla navzdory (a kvůli) pandemii koronaviru. Letos v listopadu se v rámci Prague Fringe nesjedou divadla z celého světa do České republiky, jako je tomu obvykle. Bude to přesně naopak: Prague Fringe Reimagined představí to nejlepší z českého divadla světu.

Od 24. do 29. listopadu si budou diváci z pohodlí svých domovů moci zvolit z pečlivě uváženého výběru těch nejlepších nových divadelních inscenací, které může Česká republika nabídnout. Živá vystoupení budeme natáčet na několik kamer a ve vysoké kvalitě přenášet na webovou stránku Prague Fringe. Náš obsah budou sdílet spřátelené Fringe festivaly po celém světě (kterých je 250), a to jak v daleké Austrálii, tak v oblastech, odkud pocházíme, jako je třeba město Brighton v Anglii. Skrze svou síť budou festival do celého světa přenášet také Česká centra.

Pro zájemce o Sever doporučejeme zejména inscenaci Nejmenší ze Sámů o dalekém Laponsku a jeho obyvatelích, kterou můžete zhlédnout 26. 11. od 12 hodin.

Více informací, celý program i živé přenosy inscenací na oficiálních stránkách