Na divokou vodu i za panenskou přírodou

Chystáte se do Norska a chcete si přivézt jedinečný sportovní zážitek ze srdce severské přírody? Zastavte se v Dagali Fjellpark! Toto outdoorové centrum se specializuje hlavně na vodácké sporty a výběr aktivit je opravdu bohatý. Sjedete si divokou řeku na raftu či na kajaku nebo si užijete adrenalin při canyoningu! Láká vás raději něco klidnějšího? Můžete si vyzkoušet mořský kajak či paddleboard a vychutnat si tak krásnou scenérii hor, řek a lesů z hladiny průzračného jezera.

Na své si přijde zkušenější vodák i úplný zelenáč. Strach nechte doma, ten s sebou netřeba brát. Postarají se o vás zkušení a profesionální instruktoři. Na místě dostanete kvalitní výstroj a výzbroj na všechny typy aktivit.

Chcete-li mít raději pevnou půdu pod nohama a užít si zábavu z trochu jiného soudku, máme pro vás laser game.

Dagali Fjellpark je vhodný pro větší skupiny, páry i rodiny s dětmi. Rádi pro vás vytvoříme balíček na míru. Přímo v Dagali Fjellpark je možnost ubytování a sjednat si můžete také odvoz z nedalekého městečka Geilo. S personálem se domluvíte i česky.

Dagali Fjellpark leží uprostřed panenské přírody na okraji náhorní plošiny Hardangervidda. Je tedy ideálním výchozím či cílovým bodem pro vícedenní treky. Ovšem i krátké výlety v přilehlém okolí rozhodně stojí zato.

Na vaší cestě tak bude Dagali Fjellpark skvělým zpestřením. Poznejte divokou norskou přírodu opravdu na plno!

Více informací najdete na www.dagalifjellpark.no nebo na Facebooku.

Kontaktovat nás můžete na booking@fullon.no nebo na (+47)90622675.

Obrázky – zdroj: Dagali Fjellpark