Marco: soutěž o knihy, audioknihy a vstupenky do kina

Ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms vám přinášíme tři tematické soutěže u příležitosti premiéry dánského filmu Marco v českých kinech. Ten byl natočen podle stejnojmenné krimi od Jussiho Adlera-Olsena.

Soutěžit můžete v libovolné kategorii, a to i kombinovaně. V druhém případě stačí zaslat jeden e-mail s více odpověďmi a do předmětu uvést požadovaná hesla viz pravidla níže. Pokud například chcete soutěžit o knihu a vstupenky do kina v Praze, napište do e-mailu předmět Kniha Marco, Film Marco Praha.

Jen prosíme, abyste nevytvářeli falešné účty ani bez vědomí rodinných příslušníků nesoutěžili za ně, soutěžme fér!

1. Soutěž o 3x knihu Marco

Soutěžní otázka: Kdo knihu přeložil do češtiny a který nakladatel ji v Česku vydal?

Odpovědi posílejte do 8. 8. 2021 včetně na e-mailovou adresu ema@skandinavskydum.cz s předmětem Kniha Marco a nezapomeňte uvést také svou poštovní adresu. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, jimž výhru zašleme poštou.

2. Soutěž o 3x audioknihu Marco

Soutěžní otázka: Kdo českou audioknihu režíroval a u kterého vydavatelství vyšla?

Odpovědi posílejte do 8. 8. 2021 včetně na e-mailovou adresu ema@skandinavskydum.cz s předmětem Audiokniha Marco a nezapomeňte uvést také svou poštovní adresu. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, jimž výhru zašleme poštou.

3. Soutěž o vstupenky do kina na promítání filmu Marco

Soutěžíme o promítání v těchto městech:

  • 3×2 vstupenky Praha (Světozor, Aero, Bio Oko dle vaší volby)
  • 2×2 vstupenky Hradec Králové (Bio Central)
  • 2×2 vstupenky Brno (Scala)

Soutěžní otázka: V jaké zemi kromě Dánska se film natáčel?

Odpovědi posílejte do 8. 8. 2021 včetně na e-mailovou adresu ema@skandinavskydum.cz s předmětem Film Marco Praha, Film Marco Brno, nebo Film Marco Hradec Králové podle toho, které kino máte nejblíže, a nezapomeňte uvést také své telefonní číslo. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, které budeme o způsobu převzetí výhry informovat e-mailem nebo telefonicky.

Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním osobních údajů; kontaktní údaje výherců budou z důvodu zaslání výhry poskytnuty společnosti Aerofilms.