Kurzy švédštiny, norštiny a finštiny

Severské centrum, malá jazyková škola zaměřená na výuku severských jazyků, nabízí prezenční i online kurzy švédštiny, norštiny a finštiny. Aktuálně probíhá zápis do jarního semestru 2024, podrobné informace naleznete na www.severskecentrum.cz.

Proč si vybrat kurz právě v Severském centru?

1. KVALIFIKOVANÍ A ZKUŠENÍ LEKTOŘI

Základem kvalitního kurzu je vždy lektor. Všichni lektoři Severského centra vystudovali daný jazyk na univerzitě, s výukou mají mnohaleté zkušenosti, ve Skandinávii sami studovali nebo pracovali a patří ve svém oboru ke špičce. Díky detailním profilům lektorů na webu navíc vždy předem víte, kdo Vás bude učit.

2. SPECIALIZACE NA SEVERSKÉ JAZYKY

Jazyková škola nabízí mnoho různých úrovní kurzů od úplných začátečníků až po úroveň B2. Vždy proto máte záruku, že další semestr můžete pokračovat v navazujícím kurzu.

3. KOMUNIKATIVNÍ METODA

Možná jste v minulosti také zažili jazykový kurz, který probíhal formou drilování gramatických cvičení z učebnice. To se Vám v Severském centru rozhodně nestane. Všichni naši lektoři kladou důraz především na rozvoj mluvení a poslechu. Gramatika je samozřejmě důležitá a je také součástí našich lekcí, ale mnohem důležitější je podle našeho názoru schopnost porozumět a vyjádřit se.

4. TIPY O ŽIVOTĚ V ZAHRANIČÍ

Všichni lektoři kromě studia na vysoké škole v dané zemi delší dobu žili a pravidelně se tam vrací. Mohou Vám proto předat mnoho zajímavých informací a užitečných tipů týkajících se života ve Skandinávii, hledání práce apod.

5. MALÉ SKUPINKY

V Severském centru je důraz kladen na kvalitu výuky a individuální přístup, proto je maximální počet studentů ve skupině omezen na 10. V pokročilejších kurzech je zpravidla počet studentů ještě nižší.

6. SKVÉLÉ REFERENCE

Absolventi našich kurzů nám zanechali krásné reference svědčící o jejich velké spokojenosti. Přečíst si je můžete zde.

7. PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA

Je vědecky dokázáno, že aby se člověk mohl něco naučit, musí se cítit příjemně a klidně. I proto je základem všech kurzů vytváření přátelské, pozitivní a neformální atmosféry. Hodiny jsou zábavné, zpestřené o různé hry a zajímavé aktivity. S dobrou náladou a úsměvem jde prostě učení lépe. Není výjimkou, že ve studijních skupinách vznikají přátelské vztahy, studenti třeba chodí po hodině pravidelně na pivo.

8. VÝBORNÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Učebny se nacházejí na Senovážném náměstí v samém centru Prahy v pěší dostupnosti od všech třech linek metra i od Hlavního a Masarykova nádraží.

9. MOŽNOST STUDIA ONLINE

Mimopražští studenti oceňují možnost studovat s námi na dálku z pohodlí domova. Výuka probíhá v malých skupinkách 5–10 studentů v reálné čase přes aplikaci Zoom.

10. CENOVÁ DOSTUPNOST

Kurzy v Severském centru jsou vysoce kvalitní a přitom cenově dostupné. Ceník naleznete zde.

Máte chuť se přihlásit? Stačí vyplnit přihlášku nebo zavolat na telefonní číslo 608 762 951. S výběrem vhodného kurzu Vám v Severském centru rádi poradí.


Zadavatel inzerce: Severské centrum