Finská kapela Värttinä v ČR

Finská kapela Värttinä vystoupí na konci května v pražském Lucerna Music Baru a na mezinárodním benefičním festivalu v jeskyních Cave Beat.

25. 5. Lucerna Music Bar, Praha

Květnový mezinárodní víkend žen přivítá dvě špičky žánru world music. Finskou kapelu Värttinä a český hudební soubor BraAgas.
V rámci seriálu koncertů s názvem Mezinárodní víkend žen, který již několik let pořádá agentura Liver Music, navštíví Českou Republiku finská folková skupina Värttinä. Jako support vystoupí česká, několikrát oceněná skupina BraAgas.

Událost na Facebooku

27. 5. Jeskyně Výpustek, Křtiny, Jihomoravský kraj

V rámci 6. ročníku Mezinárodního benefičního ročníku CAVE BEAT 2017 vystoupí v Jeskyni Výpustek (prostor pro 800 lidí – největší jeskyně v ČR) legendární finská kapela Värttinä , která 33 let ovlažuje zvukovody posluchačů z celého světa. Předkapelou bude hudební soubor FČELIČKY z jihomoravské Strážnice, která v jeskyni představí finské, norské a švédské písně v původních jazycích. Vrcholem koncertu bude společné vystoupení obou kapel. Pořadatelé na akci nabízejí množstevní slevu 5+1, respektive 10+2.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY

Událost na Facebooku