Chilsko-norský hudebník boy pablo v Praze

Jeho kariéra odstartovala v roce 2017 hitem všech indiepopových outsiderů Everytime. boy pablo je jedenadvacetiletý Nicolas Muñoz – od té chvíle před třemi roky byl navždy spojen s uměním, i když své počátky dnes považuje za legraci.

Debutové LP nazvané Wachito Rico, které vyšlo 23. řijna na labelu 777 Records, je jakýmsi testamentem jeho vývoji autora i umělce, který nahrává desky. Na svém LP vás Muñoz provede svými vzlety a pády prostřednictvím love story svého alter ega Wachita Rica, kterou zrcadlí hudební klipy, na jejichž počátku stál klip k Everytime.

Wachito Rico je optimistou, který ale zůstává oběma nohama na zemi i v těžkých časech. I když sledujeme postavu Wachita Rica, je to příběh Muñoze, písničky vycházejí z radosti i bolesti, kterými prošel ve svém mládí.

Oznámení turné, které se uskuteční v roce 2021 a v jehož rámci přijede boy pablo také do pražského Futurum Music Baru, provází nový singl z připravovaného alba nazvaný rest up. Předchozí singl Honey dosáhl na 3. místo žebříčku rakouského rádia FM4.

Více informací o akci a vstupenkách naleznete na stránkách pořadatele.