Apocalyptica oslaví 20leté výročí na turné

10. května 1996 vydali finští rockeři APOCALYPTICA svůj skvělý debut PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. Instrumentální violoncellový rockový opus změnil pro léta budoucí podobu tvrdé muziky. Na oslavu dvacátého výročí vydání desky skupina v reedici vydává 22. července 2016 remasterované album s třemi bonusovými skladbami. Toto nové vydání obohatí zcela nové/nikdy dosud nevydané instrumentální nahrávky “Battery,” “Nothing Else Matters” a “Seek & Destroy.” Album bude k dispozici na vinylu (2 LP) – poprvé za mnoho let.

Vydání PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS bylo novým přístupem k hitům nejslavnější metalové kapely, kterou svět poznal. A co víc – APOCALYPTICA vytvořila svůj vlastní žánr a položila základy kariéry, která trvá již dvacet let s dosud prodanými milióny desek a vyprodanými koncerty po celém světě.

V roce 2017 se kapela vrátí se speciálními výročními koncerty na oslavu dvacátého výročí PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. V České Republice tuto show uvidíte 11. a 12. února v pražském Forum Karlín a 19. 2. v Kongresovém sále ve Zlíně.

Pro informace o všech koncertech přejděte na www.apocalyptica.com