ZRUŠENO: Švédský pub quiz

Akce byla vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v ČR zrušena. Věříme, že se nám ji podaří uspořádat ve zdravějších dobách. Registrovaným účastníkům zašleme v e-mailu podrobnější informace.

Kolik toho víte o zemi hokeje, Ikey a skořicových šneků?

10 okruhů, 50 otázek. Srdečně zveme na kvízový večer se švédskou tematikou. Chcete si prověřit své znalosti o této zemi? Dozvědět se, zda je vaší silnou stránkou švédská kultura, sport nebo třeba historie? Nebo jednoduše jen máte chuť si s přáteli v příjemném prostředí vyzkoušet vědomostní soutěž s neobvyklým tématem? Těšíme se na vás ve čtvrtek 12. března v 19 hodin v Kavárně Potrvá!

Registrujte svůj tým na e-mailové adrese petr@skandinavskydum.cz. V e-mailu uveďte název týmu a počet členů (maximálně 4 osoby). Počet týmů je z důvodu kapacity kavárny omezen, doporučujeme tedy přihlásit se co nejdříve.

Kvíz zakončíme a vítěze odměníme kolem 21. hodiny.

Co můžete vyhrát?

1. cena: 4x ledvinka Fjällräven Kånken + 4x měsíční předplatné Aerovodu
2. cena: 4x poukaz na ochutnávku speciálních piv do Lya Beer Café + 4x audiokniha od OneHotBook
3. cena: 4x švédská kniha v českém překladu + 4×2 lístky do kina Světozor od Aerofilms

Ceny věnovaly Fjällräven, Lya Beer Café, Aerofilms a OneHotBook.

Vstupné: 200 Kč / až 4členný tým (zvýhodněné vstupné 160 Kč pro týmy s alespoň jedním členem Skandinávského domu)

Akce se koná v rámci festivalu Týdny švédské literatury.

O co konkrétně budeme soutěžit?

Na vítězný tým čekají skvělé ceny od ikonické švédské značky Fjällräven, která nejen svými batohy uchvátila svět. Fjällräven do soutěže věnuje čtyři stylové ledvinky z nejnovější kolekce! Ledvinka Kånken Hip Pack je praktický drobeček, díky němuž budete mít všechny cennosti a drobnosti neustále při ruce a nebude vás přitom tížit příliš velké zavazadlo. Tuto ledvinku z odolného materiálu Vinylon F navíc pokaždé můžete nosit jinak – klasicky kolem pasu, přes rameno nebo ležérně křížem přes tělo, jak velí nejnovější trendy.