Členství

Zajímá vás evropský Sever? Máte zájem využívat Knihovnu Skandinávského domu? Chcete podpořit v České republice ojedinělé kulturní centrum, které vás již deset let seznamuje se severskou kulturou? Staňte se členem/členkou Skandinávského domu!

Jako člen/ka Skandinávského domu získáte:

Výše členského příspěvku:

  • 100 Kč (základní členství)

Můžete zvolit vyšší členský příspěvek a k základním výhodám získat něco navíc:

  • 200 Kč (placku z limitované edice)
  • 500 Kč (látkovou tašku a placku z limitované edice)
  • 1000 Kč (2 volné vstupenky na Severské filmové čtvrtky, látkovou tašku a placku z limitované edice)
  • 5000 Kč (volný vstup pro dvě osoby na všechny akce Skandinávského domu, látkovou tašku a placku z limitované edice)

7 důvodů, proč vás bude bavit členství ve Skandinávském domě!

Jak se stát členem/členkou Skandinávského domu?

1) Na některé z akcí Skandinávského domu požádejte naše pracovníky o přihlášku. Tu vyplníte, zaplatíte roční členský příspěvek v min. výši 100 Kč a ihned obdržíte členskou kartičku, která vás mj. opravňuje k absenčním výpůjčkám v Knihovně Skandinávského domu.

2) Zastavte se osobně v naší kanceláři v Dejvicích (Dejvická 3, 160 00 Praha 6 – Dejvice) v otevírací době knihovny (PO 15-20 a ČT 13-17) a vyplňte přihlášku na místě. Zároveň si rovnou můžete půjčit knihy z knihovny.

3) Stáhněte si přihlášku, vyplňte ji a podepsanou zašlete poštou na adresu Skandinávský dům, z. s., Dejvická 3, 160 00 Praha 6 – Dejvice. Zároveň zašlete roční členský příspěvek ve vámi zvolené výši převodem na náš bankovní účet 2901010758/2010 (pozor, máme nové číslo účtu!). Nezapomeňte do poznámky k platbě napsat vaše jméno a příjmení. Až přihlášku a platbu přijmeme, zašleme vám členskou kartičku poštou.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na viděnou na našich akcích či v knihovně!